sobota, 28 sierpnia 2010

Za oknami króluje szarość...

Co za pogoda... Jesień się chyba zbliża wielkimi krokami. Na dworze plucha, ludzie pod parasolami, a ja się grzeję. Jakaś herbatka rozgrzewająca chyba by się przydała... Na poprawę humoru zdjęcia cudnych jaskrów znalezione na blogu Cwasii. Mam nadzieję, że mi wybaczy...A po głowie kręci mi się filcowanie... Ale na razie - ciii... Bo jeszcze mi się odechce i co?

I jeszcze magnesy ze szklanych kaboszonów, muszę tylko szkiełka kupić... Tu i tu pięknie wszystko opisane krok po kroku. A tu można zobaczyć. Nawet mam papier do wykorzystania, który leży już z pięć lat i nadal szkoda mi go wyrzucić, takie ma piękne kwiaty...

Siedzę i buszuję po sieciowych cudownościach i znalazłam jeszcze fajny sposób na torebki z reklamówek, u Mia_mi.

Nie było mnie wieki i całkiem zapomniałam, że w ten czas artystycznej posuchy jednak coś stworzyłam (właśnie na zdjęcie w kompie się natknęłam) - obrazek metryczkę dla mojej pierwszej małej Bratanicy... Też szarości, ale ożywione ciepłą żółcią i czerwienią.


4 komentarze:

 1. ten obrazek jest rewelacyjny (nie widziałam wcześniej tego wzoru :) A szkiełka rób rób i pokazuj a o filcu na razie cichosza ale kciuki trzymam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Madziu, szkiełek na razie nie mam.. właśnie ze sklepów wróciłam i nic... Trzeba poczekać do poniedziałku. Ale co się odwlecze, to nie uciecze.

  Co do obrazka, to też się w nim zakochałam od pierwszego wejrzenia :) Jakby co, wzór mam.

  OdpowiedzUsuń
 3. piekne, szkoda ze jak wyszywałam nie wpadł mi w ręce ten obrazek

  OdpowiedzUsuń
 4. Agnieszko, nigdy nie jest za późno!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Waszą obecność, a jeszcze bardziej za każdy ślad, który tu zostawiacie - każdy jest dla mnie bardzo ważny!